KONST / Litografier / Färglitografi 13442049
nr 1344 2049
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 14/20, HC-upplaga (hors de commerce). Motivet: 25x18cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 19:08:22
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.300 kr
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr